Go to site

Teams

Games and scores

Round Match Result VOD
5th Place Decider
Dynamo Eclot
2 - 1
Apeks
Grand Final
BLUEJAYS
3 - 1
forZe
Lower Bracket Final
forZe
2 - 0
Ungentium
Lower Bracket Round 7
Ungentium
2 - 1
Esports Club Kyiv
Lower Bracket Round 6
Esports Club Kyiv
2 - 0
Apeks
Lower Bracket Round 6
Dynamo Eclot
0 - 2
Ungentium
Lower Bracket Round 5
Apeks
2 - 0
SKADE
Lower Bracket Round 5
Ungentium
2 - 0
Team FLET
Lower Bracket Round 4
Nemiga Gaming
0 - 2
SKADE
Lower Bracket Round 4
VP.Prodigy
0 - 2
Apeks
Lower Bracket Round 4
BIG Academy
1 - 2
Team FLET
Lower Bracket Round 4
Into The Breach
0 - 2
Ungentium
Lower Bracket Round 3
SKADE
2 - 0
AVANGAR
Lower Bracket Round 3
1PIN
1 - 2
Apeks
Lower Bracket Round 3
MASONIC
0 - 2
Team FLET
Lower Bracket Round 3
Ungentium
2 - 1
B8
Lower Bracket Round 2
Anonymo Esports
0 - 2
AVANGAR
Lower Bracket Round 2
SKADE
2 - 1
ROYALS
Lower Bracket Round 2
Apeks
2 - 0
Tricked Esport
Lower Bracket Round 2
For The Win eSports
1 - 2
1PIN
Lower Bracket Round 2
Team FLET
2 - 1
Iron Branch
Lower Bracket Round 2
Wolsung
1 - 2
MASONIC
Lower Bracket Round 2
B8
2 - 0
Entropiq Prague
Lower Bracket Round 2
Ungentium
2 - 0
GTZ Bulls Esports
Lower Bracket Round 1
No Limit Gaming
FF - W
AVANGAR
Lower Bracket Round 1
Coalesce
1 - 2
ROYALS
Lower Bracket Round 1
Tricked Esport
2 - 0
Team LDLC
Lower Bracket Round 1
1PIN
2 - 1
Eyeballers
Lower Bracket Round 1
Iron Branch
2 - 0
Nexus Gaming
Lower Bracket Round 1
MASONIC
2 - 0
Team Blink
Lower Bracket Round 1
Impression
0 - 2
Entropiq Prague
Lower Bracket Round 1
GTZ Bulls Esports
2 - 1
OFFSET Esports
Upper Bracket Final
BLUEJAYS
2 - 1
forZe
Upper Bracket Round 4
forZe
2 - 1
Dynamo Eclot
Upper Bracket Round 4
Esports Club Kyiv
0 - 2
BLUEJAYS
Upper Bracket Round 3
Nemiga Gaming
1 - 2
Dynamo Eclot
Upper Bracket Round 3
VP.Prodigy
1 - 2
forZe
Upper Bracket Round 3
BLUEJAYS
2 - 1
BIG Academy
Upper Bracket Round 3
Into The Breach
0 - 2
Esports Club Kyiv
Upper Bracket Round 2
Dynamo Eclot
2 - 0
Ungentium
Upper Bracket Round 2
B8
1 - 2
Nemiga Gaming
Upper Bracket Round 2
forZe
2 - 0
Wolsung
Upper Bracket Round 2
Team FLET
1 - 2
VP.Prodigy
Upper Bracket Round 2
For The Win eSports
1 - 2
BIG Academy
Upper Bracket Round 2
BLUEJAYS
2 - 1
Apeks
Upper Bracket Round 2
Esports Club Kyiv
2 - 1
SKADE
Upper Bracket Round 2
Anonymo Esports
1 - 2
Into The Breach
Upper Bracket Round 1
Ungentium
2 - 1
AVANGAR
Upper Bracket Round 1
Dynamo Eclot
W - FF
No Limit Gaming
Upper Bracket Round 1
ROYALS
0 - 2
Nemiga Gaming
Upper Bracket Round 1
B8
2 - 1
Coalesce
Upper Bracket Round 1
Wolsung
2 - 0
Team LDLC
Upper Bracket Round 1
forZe
2 - 0
Tricked Esport
Upper Bracket Round 1
VP.Prodigy
2 - 0
Eyeballers
Upper Bracket Round 1
Team FLET
2 - 1
1PIN
Upper Bracket Round 1
Nexus Gaming
0 - 2
BIG Academy
Upper Bracket Round 1
For The Win eSports
2 - 1
Iron Branch
Upper Bracket Round 1
Apeks
2 - 0
Team Blink
Upper Bracket Round 1
MASONIC
0 - 2
BLUEJAYS
Upper Bracket Round 1
Entropiq Prague
0 - 2
SKADE
Upper Bracket Round 1
Esports Club Kyiv
2 - 1
Impression
Upper Bracket Round 1
OFFSET Esports
0 - 2
Into The Breach
Upper Bracket Round 1
Anonymo Esports
2 - 0
GTZ Bulls Esports